• Baner - Usługi hydrauliczne i gazowe

  Usługi hydrauliczne i gazowe

 • Baner - SPECO Mariusz Lesiak

  SPECO Mariusz Lesiak

 • Baner - Usługi gazownicze

  Usługi gazownicze

 • Baner - Zamrażanie rur

  Zamrażanie rur

 • Baner - Spawanie gazowe

  Mariusz Lesiak - hydraulik

Hydraulik z uprawnieniami - logo Speco Mariusz Lesiak

Usługi hydrauliczne i gazowe - zamrażanie rur

SPECO Mariusz Lesiak - Warszawa i okolice 501-254-456

Spawanie gazowe

Spawanie gazowe jest metodą łączenia metali polegającą na nadtopieniu brzegów metali za pomocą płomienia gazowego. Metoda ta znana jest już od XIX wieku ale nadal jest szeroko wykorzystywana ze względu na praktyczne zastosowanie. Źródłem płomienia najczęściej są acetylen i tlen, chociaż czasem wykorzystywane są też wodór i propan.

 

spawanie gazowe - spawacz

 

 

Spawanie gazowe ma sporo zalet, należą do nich przede wszystkim wysoka wydajność oraz szybkość. Spawanie gazowe pozwala łączyć materiały o dużej grubości w stosunkowo krótkim czasie, nie wymaga przy tym skomplikowanej aparatury. Metoda ta jest tańsza od spawania elektrycznego, co też przemawia na korzyść wykorzystania acetylenu.

 

 

 Dużą zaletą jest fakt, że nie stosuje się tutaj żadnego zasilania i dlatego nie jesteśmy ograniczeni przewodami, dzięki czemu doskonale się sprawdza w pracy w terenie.

 

spawanie gazowe - zdjęcie spawacza

 

 

 Spawanie gazowe najczęściej wykorzystywane jest przy pracach remontowych, napraw instalacji wodnych, gazowych oraz sieci centralnego ogrzewania. Kontakt do profesjonalnego spawacza gazowego z Warszawy.