• Baner - Usługi hydrauliczne i gazowe

  Usługi hydrauliczne i gazowe

 • Baner - SPECO Mariusz Lesiak

  SPECO Mariusz Lesiak

 • Baner - Usługi gazownicze

  Usługi gazownicze

 • Baner - Zamrażanie rur

  Zamrażanie rur

 • Baner - Spawanie gazowe

  Mariusz Lesiak - hydraulik

Hydraulik z uprawnieniami - logo Speco Mariusz Lesiak

Usługi hydrauliczne i gazowe - zamrażanie rur

SPECO Mariusz Lesiak - Warszawa i okolice 501-254-456

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/speco/domains/hydraulika-gaz.com/public_html/templates/hydraulik_warszawa/functions.php on line 205

Galeria zjęć 

W naszej galerii zdjęć przedstawiamy zdjęcia wykonane podczas naszych wcześniejszych realizacji. Jest to tylko część naszej działalności hydraulicznej, gdyż nie zawsze jest czas na dokukmentowanie i nie to jest naszym głównym celem.

W galerii staramy sie przedstawić różnorodność prac hydraulicznych w jakich braliśmy udział. Są więc zdjęcia przedstawiające wykorzystania zamrażania rur aby szybko wymienić kaloryfer. Zdjęcia z prac wymagających spawania gazowego. Prezentujemy zarówno proste sprawy, jak wymiana rur gazowych i podłączenie piecyka gazowego ale również większe prace gazowe i hydrauliczne wymagające wymiany instalacji gazowej w całym budynku wielorodzinnym. W wielu przypadkach uwieczniliśmy stan instalacji gazowej lub hydraulicznej przed naprawą i jak ona wygląda już po wykonaniu niezbędnych prac.