• Baner - Usługi hydrauliczne i gazowe

  Usługi hydrauliczne i gazowe

 • Baner - SPECO Mariusz Lesiak

  SPECO Mariusz Lesiak

 • Baner - Usługi gazownicze

  Usługi gazownicze

 • Baner - Zamrażanie rur

  Zamrażanie rur

 • Baner - Spawanie gazowe

  Mariusz Lesiak - hydraulik

Hydraulik z uprawnieniami - logo Speco Mariusz Lesiak

Usługi hydrauliczne i gazowe - zamrażanie rur

SPECO Mariusz Lesiak - Warszawa i okolice 501-254-456

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/speco/domains/hydraulika-gaz.com/public_html/templates/hydraulik_warszawa/functions.php on line 205


Gazownik z uprawnieniami - uprawnienia gazowe, potrzebne czy niepotrzebne


kuchenka gazowa gazownik z uprawnieniami

 

Wiele osób zastanawia się czy uprawnienia gazowe są potrzebne w pracy hydraulika lub gazownika i po co one w ogóle są.
Zaworki, niedoceniane zaworki odcinające wodę...

zaworki łazienka male

 

Tematem na tę historię będzie historia jaka była udziałem pewnego znajomego. Otóż znajomy postanowił wymienić zmywarkę i poprosił mnie o pomoc w podłączeniu. Podłączenie zmywarki to nie jest nic trudnego, praca lekka, łatwa i przyjemna...
 Instalacje gazowe – jakie wybrać rury

rury w gazownictwie miniaturka

Hydraulika, wbrew pozorom, to nie tylko instalacje wodne i kanalizacyjne, ale również gazowe. W instalacjach wodnych najczęściej używane są rury z tworzyw sztucznych lub miedzianych natomiast w instalacjach gazowych używane są rury stalowe lub miedziane. W tym artykule przybliżymy wady i zalety materiałów, z których wykonywane są instalacje gazowe.
Hydraulik z Internetu

Hydraulik z Internetu - małe zdjęcie hydraulika amatoraCzy można nauczyć się hydrauliki z Internetu? To bardzo ciekawe pytanie z punktu widzenia przeciętnego człowieka, który chciałby samodzielnie wykonać niektóre naprawy. Jak wszyscy wiemy, Internet to bogactwo wszelkiego materiału, więc można tutaj znaleźć także ciekawe filmy związane z hydrauliką i naprawą instalacji hydraulicznych.

Czy warto oglądać takie filmy? Oczywiście, że warto. Czy na podstawie tych filmów można zostać hydraulikiem, który samodzielnie będzie wykonywał naprawy skomplikowanych instalacji wodnych? Na to pytanie odpowiedź nie jest już taka oczywista.Jakość czy cena? Dylemat hydraulika

 

Hydraulik naprawa kranu

Zapewne każdy człowiek co jakiś czas musi zrobić remont. I nie ma tu znaczenia, czy to remont generalny czy tylko coś drobnego w mieszkaniu jak np. wymiana brodzika, czy przełożenie rur gazowych lub wodnych.

Najpierw zastanawiamy się czy uda nam się to zrobić samodzielnie, czy będzie potrzebna pomoc fachowca. W przypadku pracy z gazem sprawa jest jasna: bez odpowiednich szkoleń i egzaminów nikt samodzielnie nie powinien próbować naprawiać instalacji gazowych.

W przypadku instalacji wodnych takich zakazów nie ma, ale każdy świadomy użytkownik zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa związanego z wadliwie wykonaną naprawą instalacji hydraulicznej. Rozglądamy się za najlepszym fachowcem w okolicy i umawiamy się na spotkanie w celu omówienia zakresu prac. I tutaj dochodzimy do pewnego problemu. Jak pogodzić jakość usługi z ceną.